PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31985}

Genialny klan

The Royal Tenenbaums
7,4 35 927
ocen
7,4 10 1 35927
7,9 29
ocen krytyków
Genialny klan
powrót do forum filmu Genialny klan

Wszyscy bohaterowie zostali przedstawieni jako 'statyczni'. Nawet dzieci, których domeną jest zabawa i ruch, dzięki działaniom ojca są nieco wyciszone. Wszyscy, oprócz głównej postaci - Royal'a. To on ciągle gdzieś mknie przez plan, zapewnia rozrywkę dzieciom, działa. G.Hackman jest w swoim żywiole w tej roli. Spodobało mi się takie rozwiązanie. Potęguje swego rodzaju barierę, która zaistniała w rodzinie po jego odejściu.
Innym znacznym plusem jest duet Stiller&Wilson, którzy zawsze dodają czaru komediom, w których występują razem. Polecam.

Budziol

Ta statyczność została świetnie podkreślona przez stroje bohaterów- dorośli ludzie wyglądający i zachowujący się jak bezradne dzieci. Tylko ręce i nogi urosły... samo życie.
Kapitalny film;)

kinaj

Jestem tego samego zdania. Film mnie ujął swoją prostotą, klimatem i niezwykłymi kolorami. Scenografia robi niesamowite wrażenie. Lubię takie klasyczne obrazy. Postacie również urzekają. Ben Stiller i Owen Wilson są po prostu dla siebie stworzeni. Nie wyobrażam sobie, żeby był film w którym nie czułoby się między nimi tego ... magnetyzmu? Trudno mi opisać to zjawisko :) Daję 8, bo uważam, że film jak najbardziej na to zasługuje. Naprawdę wszystkie postacie były niesamowite: psycholog grany przez sympatycznego Murraya, sam ojciec, jak i nawet "Pagoda" :) Jednak mi chyba osobiście najbardziej podobał się Ben wraz ze swoją dwójką dzieci. Ich trio mnie naprawdę urzekło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones