PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31985}

Genialny klan

The Royal Tenenbaums
7,4 35 927
ocen
7,4 10 1 35927
7,9 29
ocen krytyków
Genialny klan
powrót do forum filmu Genialny klan

Początek świetny - sposób narracji bardzo dobrze komponuje się z problematyką. Później niestety nieco gorzej. Im dalej w las, tym częściej spoglądałam na zegarek. Trzeba jednak przyznać, że Hackman & Huston & Paltrow (świetna Gwyneth!) spisują się ewidentnie.

No_5

Zgadzam się, początek i koniec najlepsze, środek taki trochę nudny, trochę o niczym. W narracji na początku podobała mi się pomysłowość i szczegółowość wymyślonych postaci: obcięty palec, przewrażliwiony ojciec itp.

Co do aktorów, to mi jeszcze przypadł do gustu Owen Wilson, ale może to dlatego że mam słabość do tego gościa.

ocenił(a) film na 8
No_5

Właśnie oglądałam po raz drugi i muszę przyznać, że faktycznie Gwyneth zachwyca. Świetne zdjęcia(!), muzyka i narracja, zresztą na tym filmie wybiło się wiele obecnych gwiazd, który być może nie za każdym razem wybrały właściwą drogę i ambitne kino, ale nie mogli zostać niezauważeni po tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones