Luke WilsonI

Luke Cunningham Wilson

7,0
8 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Wilson

uwazam ze on jest przystojniejszy od swojego brata Owena.....

Marilee_chan

a mi bardziej podoba się Owen :)
ma fajne role zabawnych i sympatycznych gości :)

alus2912

Ja również wolę Owena. :D

Marilee_chan

owen jestladniejszy ... ....................................

silene1

zgadzam się, Owen jest ładniejszy. Luke ma dziwny nos.. :D

Mistrustful

chyba na odwrót. blondas ma nochal jak kartofel, albo jak dupa, niczym depardieu

Marilee_chan

No nie! To oni są braćmi?! Jakoś wcześniej zupełnie nie skojarzyłam nazwisk. Ale Owen oczywiście o niebo lepszy.

Klaudias

A jak tam wolę Luke'a wydaje się jakiś taki bardziej składny, a u Owena drażni mnie trochę jego nos(...) i taki typ lekkoducha.

Klaudias

bo (poza identycznym akcentem ze srodkowych stanow) w ogole niepodobni. za to luke, wyglada jak blizniak davida duchownego:)

powder_blue

Przystojni brzydale.

Marilee_chan

w the royal tenenbaums był taki sexy, teraz strasznie się postarzał i wyszło to jego urodzie zdecydowanie na minus.. Był o wiele przystojniejszy od Owena (którego mimika mnie strasznie drażni, z właszcza to coś co robi z ustami)

Marilee_chan

Wow! Nawet nie wiedziałam że sa braćmi!

Ja też wolę Luke'a. Wg mnie jest przystojniejszy. Ale w wielu filmach go niestety nie widziałam. Chyba tylko w dwóch częściach Legalnej Blondynki.

Natomiast Owena widziałam w wieeeelu filmach ale i tak Luke przystojniejszy i jak ktoś już powiedział, jego nos trochę drażni :)

AkkarinLove

Też się zgadzam, że Luke jest o wiele przystojniejszy :) Szkoda, że nie występuje w tylu filmach co jego brat Owen...

Marilee_chan

Oj zdecydowanie:)

Marilee_chan

Mimo, że całe życie wolę blondynów to nie sposób się nie zgodzić. Zresztą jego brat pod względem wyglądu to jest jakiś dramat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones